O nás

Projekt Noviny.cz upozorňuje na důležitý a zajímavý novinářský obsah v Česku i zahraničí v oblasti politického a společenského dění. Nejde o automatizovaný agregátor, ale o osobní výběr s přidanou hodnotou upozorňující na to nejdůležitější z odkazovaných textů a propojující témata do vzájemných souvislostí. Vyhýbáme se bulvárním tématům a banalitám, stavíme na faktech, citacích, práci s archivem a důvěryhodných prvozdrojích. Důsledně odkazujeme na ostatní a zpřístupňujeme čtenářům to, co už dál mohou číst a studovat sami.

Projekt Noviny.cz je spuštěn od dubna 2017 v pilotním provozu, na kterém testujeme čtenost, ohlasy, formáty obsahu i možnosti financování projektu. Jak se to celé vyvine, záleží na nás i na vás a na vaší podpoře. Pokud byste projektu chtěli jakkoliv pomoci, dejte nám vědět, budeme vám vděční. I retweety a sdílení jsou pro nás odměnou a důležitou zpětnou vazbou.

Projekt Noviny.cz spravuje novinář a vydavatel Ján Simkanič alias Simindr za podpory společnosti Internet Info.

Kontaktovat nás můžete na e-mailu noviny zavináč noviny.cz.

Sledovat můžete i náš twitterový účet @Noviny_cz.

Chcete mít dokonalý přehled o tom, co jsme během týdne vydali? Začněte odebírat do e-mailu náš týdenní souhrn a už vám vůbec nic neunikne!