Prezident Zeman: slova a činy – e-kniha zdarma ke stažení

By , in Česko Společnost on . Tagged width:

Na tomto místě je zdarma ke stažení e-kniha Prezident Zeman: slova a činy.

Tento unikátní rozsáhlý dokumentační materiál mapuje výroky a skutky prvního českého prezidenta zvoleného v přímé volbě. Vycházel nejdříve po jednotlivých dílech během podzimu 2017 na našem serveru Noviny.cz (webový seriál obsahuje navíc ještě ilustrační a dokumentační videa).

Poskytuje vyčerpávající, velice vyčerpávající obrázek téměř celého funkčního období prezidenta Miloše Zemana. Na českém internetu zřejmě nenajdete pohromadě důkladnější archiv, představující téměř 80 normostran textu, odkazů a citací. Na svědomí ho má autor R. Jerevan, náš externí spolupracovník, který nad touto prací ve volném čase a bez jakékoliv odměny strávil desítky, desítky hodin.

Veškeré záznamy vycházejí z přímého zdrojování, přesných citací a doložitelných faktů a událostí. Dávají dohromady plastický obraz o tom, jak to na Hradě od roku 2013 do dnešních dnů vypadalo a vypadá. Tento obraz je vynikajícím podkladem pro přemýšlení o roli českého prezidenta a o tom, jak by měla být naplňována a jestli chceme, aby i v příštím volebním období byla naplňována právě takto.

Za sdílení, šíření, rozmnožování a tištění obsahu knihy budeme vděční, posílejte si to e-mailem, do čteček, tiskněte svým rodičům v libovolném množství a v libovolné podobě. Jedinou podmínkou je uvedení autora a zdroje Noviny.cz.

Smysluplnější vánoční dárek pro široké příbuzenstvo před lednovými prezidentskými volbami nenajdete!

 

E-kniha ke stažení zdarma v následujících formátech (stačí kliknout na obrázek pro stažení, popřípadě v mobilu obrázek stlačením déle podržet):

 

Stáhnout PDF do počítače.