Vlastizrádci chystají český majdan! Budou i mrtví???

By , in Česko on .

Těmito sugestivními výkřiky se na své sledující obrací poslanec za SPD Tomia Okamury Lubomír Volný. V souvislosti s dnešní chystanou demonstrací na Václavském náměstí sdílel text jako vystřižený z hromadných e-mailů, co ukazují nepřikrášlenou pravdu, o níž mainstreamová média mlčí, včetně verzálek použitých v běžném textu, s klíčovými slovy, která v podobném koktejlu nemohou chybět:

VLASTIZRÁDCI CHYSTAJÍ ČESKÝ MAJDAN!!! BUDOU I ODSTŘELOVAČI, MOLOTOVOVY KOKTEJLY, BULDOZERY A MRTVÍ??? KAM AŽ JE HAVLÉRSKÁ PLIVÁRNA OCHOTNÁ ZAJÍT??? Koordinaci občanských iniciativ, neziskovek a aktivistů veřejně podpořila nadace Open Society Fund!!!

V následujících tweetech pak přišel s dalšími šokujícími objevy:

Kde je Soros a jeho peníze tam je smrt!!!

Někteří zrovna teďka zcela určitě nejen v Evropě plánují i pro Vás superholokaust. Možná Ti stejní kteří terorizovali, znásilňovali a vraždili Srby v Srebrenici v Kosovu a podporovali Benderovce na Ukrajině, můj milý Kafire.

Když se ho v diskusi někdo zeptal, jak si vysvětluje pojem „majdanizace“, vysvětlil to takto (gramatické chyby ponecháváme bez opravy):

Násilnou nedemokratickou, změnu výsledků DEMOKRATICKÝCH voleb, pomocí pouličního násilí a nátlakových akci ze zahraničí. Mezi typické příznaky patří organizované akce nikým nevolných nátlakových skupin finančně podporovaný ze zahraničí, transparenty v angličtině.

Takže se připravte, že dnes podle poslance Volného na Václavském náměstí poteče krev. V této souvislosti je třeba připomenout, že SPD je součástí celoevropské sítě extremistických stran, jež se netají proputinovskou orientací a podporou. Postoje poslance Volného tak přesně odpovídají ideovému zadání – více viz článek Tomio Okamura ve společnosti proputinovských extrémistů z celé Evropy. Ostatně Volný na důkaz své pravdy dokáže sdílet i Aeronet.cz nebo oblíbeného zpěváka prezidenta Zemana Martina Konvičku.

Jinak pro doplnění kontextu, na pražský Majdan zatím už dva roky marně čeká šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl a řada dalších podobně smýšlejících, jak shrnulo před nedávnem Forum24.cz, které tvrdí, že „Jako první použil v českém prostředí slovo majdan v souvislosti s Milošem Zemanem 5. listopadu 2014 dezinformační web Aeronet.“. Že se tajuplně znějící a strašidelný termín „majdan“ používá v proruských kruzích systematicky jako jednoduchá nálepka pro cokoliv nekonvenujícího, dnes vysvětloval na Novinky.cz Alexandr Mitrovanov.

Majdan začal být hlavní hybnou silou poté, co prezident Janukovyč použil násilí vůči pokojným demonstrantům. Slovenská ani česká realita se k tomu nepřiblížila ani náhodou. Ale nesmysl o chystaném „majdanu“ zní pro nezkušené uši strašidelně, stejně jako další kraviny v blyštivém obalu, které se u nás šíří.

Zatím k jedinému teroristickému ohrožení na území České republiky došlo dílem volič SPD české národnosti, který kácel stromy, svaloval je na koleje a způsobil tak nehody vlaků, aby vyvolal strach z teroristických činů páchaných imigranty. Tento člověk, mimo jiné vášnivý obdivovatel Tomia Okamury, dokonce věnoval straně dar 12 tisíc korun.

A zatímco předchozí tweety se blíží šíření poplašné zprávy, následující nemá daleko k výhrůžce násilím:

Ještě, že jsme opravdu národ se smyslem pro humor, protože ona to sice již zcela jistě pro mnoho Evropanů, už delší dobu, není žádná “prdel”, ale my máme pořad ještě šanci. Takže ano bojujme i typicky českým kousavým humorem, ale chystejme se zároveň kousat i na ostro!!!!!

Poslanec Volný přitom vyniká schopností dát si věci do souvislostí a odhalit netušenou pravdu, jak dokládá i následující tweet, v němž Volný sdílel zprávu o tom, že předseda Ústavního soudu Rychetský má větší důvěru než prezident Zeman. Doprovodil to komentářem, že toho bohdá nebude!!!!, aby se prezidentem stal „eurobolševik a exkomunista“ Rychetský, aniž by si pan poslanec všiml, že eurofederalistu (za kterého se sám označuje) a bývalého komunistu už na Hradě zvoleného dávno máme a je jím Miloš Zeman:

Ani omylem 😉 Pouze začíná lživá presstituoidní masáž obyvatelstva, tak aby si “dobrovolně” zvolilo eurobolševika, exkomunistu jako prezidenta! Ale toho BOHDÁ NEBUDE;)!!!!

Poslanec Volný je také horlivým zastáncem přímé demokracie a odvolatelnosti politiků. Ovšem jen do chvíle, než se toto pravidlo uplatní na něj samotného. Pak iniciátory jeho odvolání vyškrtává z kandidátky.

Tento poslanec přitom vydělává na sociálních dávkách, protože je bezohledně inkasuje skrze nepřiměřeně vysoké nájemné od těch, kteří je v nouzi dostávají (dávky jdou většinou přímo majiteli nemovitosti). Bez pomoci státu by se k takto vysokým příjmům nikdy nedostal, přitom SPD označuje všechny, kdo jsou na takových dávkách závislí, za parazity. Za nájem v takovém domě bere poslanec Volný deset až sedmnáct tisíc korun měsíčně, přičemž obvyklé nájemné je násobně nižší. Výmluvnou reportáž o tomto majiteli nemovitostí přinesl před dvěma dny pořad Reportéři ČT. Proti České televizi strana poslance Volného setrvale vystupuje a požaduje její zestátnění. I k tomu si Volný dokáže říci své:

Eurobolševizace antiveřejnoprávní, protiČeské, berlínské televize se sídlem na Kavčích horách, obsazené a ovládané kolaboranty s cizí mocí, dosáhla nového vrcholu a proto souhlasím s panem prezidentem, je potřeba změn a to takových, že zásadních!

Při takovém chování nepřekvapí, že popisek v záhlaví jeho twitter profilu zní takto. Titul poslanec zní v tomto případě hrdě:

Poslanec PS PČR. Kontrajihádista, civilizacionista, obdivovatel přímé demokracie, věřím kolektivní inteligenci lidu. Chceme si vládnout sami;)

 

Čtěte dále:

Tomio Okamura ve společnosti proputinovských extrémistů z celé Evropy

Když šéfka francouzské Národní fronty a neúspěšná kandidátka na prezidentku Marine Le Pen podpořila před českými parlamentními volbami videopřímluvou Tomia Okamuru, bylo to pro řadu českých voličů překvapení. Ovšem pro toho, kdo situaci sleduje delší dobu, o žádný šok jít nemohlo. Tomio Okamura v čelé své SPD patří mezi ústřední postavy evropských extrémistů, kteří mají společné cíle. Těmi jsou nejen odmítání islamizace, ale i oslabení evropského prostoru na půdorysu Evropské unie a také obhajoba kroků ruského prezidenta Vladimíra Putina.

Recommended articles